خانه رویایی خود را با نوآسا بسازید

گروه مهندسی نوآسا با تیم تخصصی طراحی و اجرا، صفرتاصد بازسازی خانه یا اداره شما را به عهده میگیرد.

درباره گروه مهندسی نوآسا

نوآسا، متخصص بازسازی خانه های مسکونی، اداری، تجاری و ویلایی با بیش از 10 سال سابقه و ارائه دهنده خدمات کامل مشاوره، طراحی معماری و اجرای صفر تا صد پروژه های بازسازی خانه در تهران، فشم و لواسانات می باشد. اعضای تیم ما متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های خواجه نصیر الدین طوسی و علم و صنعت ایران و همچنین اعضای رسمی سازمان نظام مهندسی استان تهران هستند. رضایت مشتریان ما سرمایه و اعتبار کار ماست.

خدمات ما

بازسازی منزل و سقف

مشاوره

مشاوره در زمینه طراحی، دکوراسیون داخلی، بازسازی و اجرا و برآورد هزینه و زمان اجرا

طراحی سه بعدی داخلی توسط تیم مجرب معماری نوآسا

طراحی داخلی

طراحی سه بعدی داخلی توسط تیم مجرب معماری نوآسا متناسب با نیازهای مشتری

طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی صفر تا صد پروژه مسکونی سعادت آباد

بازسازی خانه

بازسازی منزل از طراحی داخلی تا اجرای تمامی مراحل و تحویل خانه رویایی شما.

اجرای ساختمان

اجرای ساختمان

ساخت و اجرای صفر تا صد تمامی پروژه ساختمانی بتنی یا فولادی

پاسخ به سوالات متداول

  • آپارتمان های چند ساله، ارزان تر از آپارتمان های نوساز هستند بنابراین با خرید یک خانه چند سال ساخت می توانید خانه بزرگ تری در اختیار داشته باشید.
  • با بازسازی آپارتمان و تغییر دکوراسیون داخلی منزل در یک خانه چند سال ساخت، می توانید به فضای مورد علاقه خود دست پیدا کنید. اگر فضا کوچک است با برداشتن دیوارها، اگر طرح یا چیدمان کابینت به دلخواه تان نیست با تعویض آنها، اگر کف پوش مناسب نیست با اجرای لمینیت و غیره می توان به خواست ذهنی تان از یک خانه نزدیک تر شوید.
  • فضاهای مشاع مانند نمای ساختمان، ورودی، پله ها، پارکینگ و سیستم های سرمایش و گرمایش نیازمند تایید تمامی ساکنین ساختمان و تایید شهرداری بوده بنابراین اگر این فضاها برای تان اهمیت زیادی دارد، خرید خانه نوساز برای تان پیشنهاد بهتری است.
  • اگر بودجه تان در حدی است که می توانید خانه ای با پلان ایده آل، متراژ و در محله دلخواه داشته باشید، بدون شک خانه نوساز بهترین گزینه برای شماست.
  • ساختمان های با سن بنای بالا، که لوله کشی و کابل کشی واحد به مرحله پوسیدگی رسیده باشند و نیاز مبرم به بازسازی و تعویض داشته باشند.
  • ساختمان هایی با معماری قدیمی و متغایر با سلیقه ساکنین
  • بازسازی به قصد متناسب سازی با معماری منطقه و فروش به قیمت مناسب
  • بازسازی به هنگام خرید و همگام سازی فضاها با خواسته ها و نیازهای ساکنین
  • بازسازی به هنگام تضعیف سازه در گذر زمان و نیاز واجب به تقویت سازه
  • نیاز به تغییر کاربری در فضاهای اداری، تجاری و ویلایی و تعریف مجدد فضاها

هزینه بازسازی کاملا بستگی به نیازها و سلیقه مشتری و پلان و متراژ خانه دارد. همچنین منطقه محل خانه و هدف از بازسازی منزل در قیمت بسیار تاثیرگذار هست. کارشناسان نوآسا به شما در تخمین هزینه ها به صورت رایگان مشاوره میدهند.

با توجه به سطح بازسازی خانه، یک بازسازی میتواند از دوهفته تا 6 ماه زمان ببرد که این موضوع هم توسط تیم نوآسا به رایگان به شما مشاوره داده میشود. اما یک بازسازی داخلی کامل و معمول بین 2 الی 3 ماه زمان میبرد.

تیم فنی مهندسی نوآسا با بیش از 10 سال سابقه کار و داشتن یک تیم قدرتمند، بهترین خدمات را برای شما در نظر گرفته است. اعضای تیم ما همگی فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و اعضای رسمی سازمان نظام مهندسی استان تهران هستند. با توجه به فعالیت مستمر در زمینه بازسازی دارای ارتباطات نزدیک با تامین کنندگان تهران هستیم بنابراین با هزینه ای که میکنید بهترین و با کیفیت ترین خدمات و متریال رو دریافت میکنید.

یک بازسازی کامل شامل تخریب ها، تعویض کامل لوله کشی ها، تعویض کامل کابل کشی ها و روشنایی ها، بازسازی سقف ها، تعویض کف واحد، تعویض کابینت ها و کمدها، بازسازی کامل سرویس ها، تعویض پنجره ها به دوجداره، تغییر پلان واحد و جابجایی دیوارها، تعویض دربها، گچکاری و نقاشی واحد و سایر کارهای لازم در خانه می باشد.

ارتباط با کارشناسان ما