پروژه اداری میرداماد

تخریب سقف، کانال کشی کولر و کنافکاری

در این بازسازی اداری ابتدا سقف قبلی واحد رو تخریب کردیم و متناسب با طرح معماری جدید، کانال کشی کولر رو انجام و روی آن کناف کاری سقف انجام دادیم. کانال کشی کولر متناسب با فضاهای جدید در نظرگرفتیم و اجرا و تعداد دریچه ها و حجم کانال با توجه به پلان جدید مهندسی شده است. کناف کاری سقف رو هم تماما با تراز لیزری به صورت کاملا دقیق اجرا کردیم تا از کیفیت کار اطمینان کامل حاصل کنیم. برای مشاهده کنافکاری برای نورمخفی پروژه شهرک غرب ما رو مشاهده کنید.

تعویض پلان و بازسازی سرویس ها

در این پروژه فضاها را مجددا برای کاربری شرکت تعریف و ورودی سرویس و اتاق نهارخوری رو متناسب با پلان جدید تعویض کردیم. در سرویس ها مجدد عایق کاری، لوله کشی و سیمانکاری و روی آنها سرامیک اجرا کردیم. سقف سرویس هارو بلندتر کردیم ‌و با کناف پوشاندیم. کابین روشویی، توالت فرنگی و ایرانی و فلاش تانک و شیرآلات رو هم تماما تعویض کردیم. برای مشاهده بازسازی سرویس مشابه اینجا کلیک کنید.

2 ماه کاری

مدت پروژه

شهریور 1401

تاریخ پروژه

192 مترمربع

مساحت پروژه

تعویض پنجره‌ها

این شرکت در طبقه هفتم واقع در خیابان میرداماد تهران هست و پنجره های آن نیازمند به تقویت از لحاظ عایق صدا و حرارت بود. ما پنجره های قدیمی تک جداره آلمینیومی واحد رو با پنجره های دوجداره یوپی‌وی‌سی وین تک تعویض و مشکل رو برطرف کردیم.

برقکاری کامل واحد

در این پروژه با توجه به اینکه بازسازی یک واحد اداری بود کلیه سیم کشی ها را مجدد تعریف و کار گذاشتیم. تمامی اتاق ها و در کنار همه میزها، پریزهای لازم برای برق، کابل شبکه، اچ دی ام آی و یو پی اس قرار دادیم و این موضوع باعث افزایش حجم کابل کشی ها در پروژه شد. نورپردازی همه اتاق ها نیز مجددا تعریف و از چراغ های توکار و آویز خطی استفاده کردیم. تیم معماری نوآسا قبل از اجرا تمامی نقشه های معماری را آماده و در اختیار تیم اجرا قرار داد.

چوبکاری و ساخت درب و دکور چوب

در یکی از اتاق ها با توجه به اینکه دکور قدیمی از چوب بود، یک قسمت چوبی جدید برای تلویزیون و همچنین چندین کمد برای استفاده مورد نیاز کارفرما ساخته و نصب کردیم. همچنین دربهای قدیمی واحد از جنس چوب بود و دو عدد درب جدید چوبی به پلان اضافه کردیم تا هارمونی واحد حفظ شود.

پارتیشن بندی واحد

در این بازسازی اداری در بخش فروش شرکت، اتاق های فروش و مدیر مالی رو با پارتیشن از هم جدا کردیم و متناسب با این جداسازی کلیه کابل کشی ها، کانال کشی، نقاشی، کنافکاری سقف، تعداد و ابعاد پنجره ها تنظیم و مهندسی کردیم. پارتیشن ها شیشه ای فریم لس و دارای دربهای ریلی و لولایی هستند که تا سقف رفته اند. برای مشاهده پیج اینستای محموعه نوآسا اینجا کلیک کنید.