پروژه ویلایی محمدشهر

محوطه سازی ویلا

در بازسازی ویلا تمرکز بیشتر بر محوطه ویلا هست تا باغ ظاهر بسیار دلخواه و زیبایی بگیرد. در این پروژه، محوطه رو به طور کامل تغییر دادیم، اول از همه استخر وسط محوطه تخریب شد و به جای آن محلی برای آلاچیق و درکنار آن محوطه ای برای باغچه درست کردیم. کلیه موزاییک های کف با زیرسازی تعویض شدند و سیمانکاری دیوارهای ویلا هم مجدد اجرا و ترمیم شدند. همچنین یک سرویس جدید در محوطه برای راحتی استفاده ساخته شده است.

ایزوگام کامل سقف ویلا

با توجه به از بین رفتن عایق سقف قبلی ویلا، بعد از تخریب ایزوگام قدیمی، یک لایه قیر و گونی و بعد از یک لایه ایزوگام فویلدار روی سقف اجرا کردیم تا سقف به طور کامل عایق گردد. همچنین برای سقف پاسیو یک سایبان سرتاسری ساخته و اجرا شد.

2 ماه کاری

مدت پروژه

پاییز 1400

تاریخ پروژه

1200 مترمربع

زیربنای ویلا

تعویض کامل لوله کشی و تعبیه پکیج و شوفاژ

کلیه سیستم لوله کشی ویلا تعویض و عایق بندی شد. یک پکیج برای ویلا تعبیه دیدیم و سیستم آبرسانی به آب سرد و گرم مجهز شد. در داخل اتاق های ویلا هم به تناسب شوفاژ و در حمام ها نیز حوله خشک کن تعبیه کردیم. برای مشاهده سرویس های بهداشتی در پروژه های مسکونی اینجا کلیک کنید.

سرامیک مجدد کف

با توجه به کنده کاری های لازم برای تعویض لوله کشی و مناسب نبودن کف ویلا و همچنین کاهش هزینه ها، کل کف ویلا تخریب و مجدد به طور ملاتی (به جای چسبی) کف را سرامیک کردیم.

گچکاری مجدد دیوارها و سقف

گچکاری کلیه دیوارهای داخلی مجدد انجام شد تا دیوارها سطح تراز و یکدستی داشته باشند و همچنین سیستم کابلکشی مناسبی داشته باشیم و در محل های مورد نیاز پریز برق تعبیه کنیم.

ساخت و بازسازی سرویس های بهداشتی

در محوطه ویلا برای راحتی استفاده یک سرویس بهداشتی درست کردیم. سرویس بهداشتی داخل ویلا رو هم با تغییر ورودی از آشپزخانه به اتاق و بازسازی کامل بسیار کاربردی تر کردیم. کلیه شیرآلات، توالت فرنگی، کابین روشویی، لوله کشی ها، عایق کاری کف، سقف سرویس و برقکشی ها و سرامیک ها تعویض شده اند. برای مشاهده قبل و بعد کامل پروژه اینجا کلیک کنید.