بازسازی شرکت اداری سعادت آباد

طراحی و دکوراسیون داخلی

این بازسازی را برای یک شرکت خصوصی واقع در سعادت آباد انجام دادیم. خدماتی که در این پروژه ارائه دادیم شامل لمینیت کف، پارتیشن بندی، کناف کاری، برقکشی، لوله کشی، تعویض کابینت، بازسازی سرویس و اتاق ها هست. کلیه طراحی، خرید متریال و اجرای تمامی بخش های پروژه توسط گروه فنی مهندسی نوآسا انجام شده است. برای جزییات بیشتر پروژه میتوانید به اینستای این مجموعه مراجعه کنید.

تعویض کابینت و بازسازی اتاق های شرکت

 آشپزخانه را با توجه به فضای محدود و خاص خود طراحی و اجرا کردیم. در این پروژه کابینت ام دی اف در نظر گرفتیم. یک کانتر هم در ورودی آشپزخانه ساختیم تا فضای آشپزخانه را از فضای داخلی شرکت جدا کنیم. همچنین در اتاق های شرکت هم به طور کامل نورپردازی سقف انجام و کف واحد را موکت کردیم. کل واحد شرکت هم نقاشی کامل انجام دادیم.

2 ماه کاری

مدت پروژه

اردیبهشت 98

تاریخ ساخت

120 متر

مساحت پروژه

اجرای پارتیشن و نورپردازی سقف

در بازسازی شرکت متناسب با نیازهای شرکت پارتیشن شیشه ای ایجاد کردیم. طرح این پارتیشن کاملا با سلیقه مشتری انتخاب، و بعد از نهایی کردن پلان با مشتری در مورد نحوه استقرار کارکنان شرکت آن را اجرا کردیم. سقف هم متناسب با فضاهای پارتیشن بندی شده کناف کار کردیم. نورپردازی متناسب را با طراحی اولیه و سلیقه مشتری انجام دادیم و در نهایت یک واحد یکپارچه تحویل مشتری دادیم. برای مشاهده نور مخفی خطی دورتادور سالن پروژه بهار رو مشاهده کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی شرکت

سرویس بهداشتی را در این پروژه به صورت کامل و صفر تا صد بازسازی کردیم. تمام شیرآلات، توالت فرنگی، کابین روشویی و حوله خشک کن توسط تیم فنی مهندسی نوآسا خریداری و اجرا کردیم. در بازسازی سرویس ها ابتدا سرویس قبلی را تخریب میکنیم و بعد از لوله کشی و عایق کاری مجدد، سیمانکاری آن را انجام داده و سپس روی آن سرامیک کار میکنیم. گاهی اوقات می توان به صورت چسبی سرامیک رو روی سطح قبلی کار کنیم که این امر هزینه و زمان کمتری میبرد. برای اطلاعات بیشتر هزینه اجرا به اینستای نوآسا مراجعه کنید.