پروژه مسکونی خیابان پاسداران

طراحی داخلی و ساخت کمد و تخت

در پروژه پاسداران طراحی داخلی را متناسب با فضای اتاق ها انجام دادیم. با توجه به شکل دیوارهای موجود کمد های دیواری سرتاسری طراحی کردیم و در محل پروژه نصب کردیم. طراحی کمدها تماما با توجه به نیاز مشتری و سلیقه ایشان هست و ریزترین مسائل اجرایی مانند نورپردازی و محل کلید و پریزها را هم متناسب با آن اجرا کردیم. همچنین یک عدد تخت تک نفره و یک عدد تخت دونفره را طراحی و با ام دی اف اجرا کردیم تا اتاق های متناسب و یکدست و شیک داشته باشیم. برای دیدن قبل و بعد اجرای کمد ها همچنین رویه اجرایی و قیمت پیج اینستای نوآسا رو نگاه کنید. همچنین برای مشاهده کمد هایگلاس پروژه گلبرگ مارو ببینید.

بازسازی سرویس های بهداشتی

در این خانه دو عدد سرویس بهداشتی وجود داشت که هر دو سرویس را به صورت کامل و صفر تا صد طراحی داخلی و اجرا کردیم. هر سرویس طرح خاص خود را دارد که متناسب با سلیقه مشتری پیاده سازی کردیم. در یک سرویس، فضایی برای ماشین لباس شویی و لاندری تعبیه دیدیم تا کمدها فضای لاندری را پوشانده و جلوه شیکی داشته باشد. در سرویس دیگر یک کابین دوش در نظر گرفتیم که توسط پارتیشن شیشه ای از فضای سرویس بهداشتی جدا میشود. تمامی شیرآلات، کابین روشویی، سرامیک ها، لوله کشی و عایق کاری، توالت های فرنگی را هم تعویض کردیم. برای مشاهده کامل سرویس های بهداشتی اینجا کلیک کنید.

40 روز کاری

مدت پروژه

خرداد 1401

تاریخ اجرا

150 مترمربع

مساحت پروژه

450 میلیون تومان

هزینه پروژه

سابزنی کف و تعویض پنجره ها

کف خانه سنگ کار شده بود و ما با سابزنی کف را به طور کامل احیا کردیم. سابزنی باعث یکدستی و براق شدن کف می شود و جلوه خوبی به خانه میدهد. پنجره های خانه را نیز تعویض کردیم و به دوجداره تغییر دادیم تا عایق خیلی خوبی برای صدا و همچنین حرارت باشد. روی پروفیل های یوپی وی سی پنجره در این پروژه لمینیت طرح چوب کار کردیم و جلوه بسیار خوبی به خانه دادیم.

بازسازی کامل آشپزخانه

آشپزخانه این خانه فضای پرت زیادی داشت و کابینت ها هم لترون (مغز نئوپان) بود که میتوان گفت عمر خود را کرده بودند. ما آشپزخانه این خانه را به طرح مدرن کار کردیم و کابینت های هایگلاس AGT به کار بردیم که بهترین کیفیت در کابینت های هایگلاس دارد. طرح مجدد آشپزخانه را با توجه به فضای مورد نیاز برای فر و ماکروفر، گاز رومیزی و فضای بهینه تر برای یخچال طراحی کردیم و تمامی دستگیره ها، صفحه، طرح کابینت و سرامیک کابینتی را متناسب با سلیقه مشتری اجرا کردیم. اگر از کابینت هایگلاس خوشتون میاد میتونید پروژه گلبرگ مارو هم مشاهده کنید.