پروژه مسکونی باغ فیض

طراحی نما و تقویت سازه

در این پروژه بازسازی نما هدف اصلی پروژه بود و برای این امر نیاز به تقویت سازه ساختمان بود که توسط مهندسین سازه گروه فنی مهندسی نوآسا انجام شد. این تقویت سازه جهت استحکام سازه و همچنین نگهداری سنگ نمای جدید پروژه بود و ما تمام دقت خودمون رو برای کیفیت بالای اجرای این نما انجام دادیم تا عمر ساختمان را به بیشترین حد خود برسانیم. برای مشاهده عکس های بیشتر پروژه اینجا کلیک کنید.

اجرای نمای ساختمان

در این پروژه نمای ساختمان به طور کلی بازسازی شد و نمای قدیمی کامل تغییر پیدا کرد. نمای این ساختمان قبل از اجرا طراحی و به تایید مشتری رسید و سپس بعد از مقاوم سازی نسبت به اجرای نما اقدام شد. لازم به ذکر است که برای هرگونه تغییر در نمای ساختمان، حتی تغییر شکل ظاهری پنجره ها نیاز به مجوز از شهرداری استان می باشد. تمامی کارهای لازم جهت اخذ مجوز تغییر نمای این پروژه توسط گروه فنی مهندسی انجام شده است. برای مشاهده پروژه های بیشتر ما اینجا کلیک کنید.

یک ماه و نیم کاری

مدت پروژه

پاییز 95

تاریخ ساخت

محوطه سازی حیاط

علاوه بر بازسازی نما حیاط این پروژه نیز به طور کامل مرمت و بازسازی شد و فضاسازی های لازم برای باغچه و محیط حیاط انجام شد. ما در این محوطه سازی از سنگ و موزاییک استفاده کردیم. قبل از اجرا طرح نهایی محوطه رو با کارفرمای پروژه نهایی و سپس برای اجرا اقدام کردیم. اجرای کارها همزمان با نماسازی در سمت دیگر ساختمان انجام دادیم. در این پروژه بازسازی داخلی نداشتیم اما برای مشاهده بازسازی داخلی خانه میتوانید پروژه های دیگر مارو ببینید.