پروژه مسکونی قلهک

ساخت و اجرای کابینت

در بازسازی خانه مسکونی در قلهک، آشپزخانه مدل قدیمی بود و سقف آشپزخانه آرک های منحنی داشت که باعث شده بود ارتفاع سقف پایین اومده و فضای بسته ای را در خانه القا میکرد. ما درین پروژه سقف آشپزخانه رو با سالن همسطح کردیم و کلیه کابینت ها هم تعویض کردیم و پلان آشپزخانه رو مجددا طراحی و اجرا کردیم. کابینت ها همگی ام دی اف فرامید بوده و با توجه به فضای کم آشپزخانه، کابینت ها تا سقف ساخته شده است.

بازسازی سرویس های بهداشتی

تمامی سرویس های بهداشتی در این پروژه به صورت صفر تا صد بازسازی و تمامی شیرآلات، کابین روشویی و توالت های فرنگی تعویض شد. تمامی سرامیک های سرویس ها با طراحی معماری و سلیقه کارفرما توسط تیم اجرای ما به صورت کامل نصب شد.

قبلبعد

2 ماه

مدت پروژه

زمستان 1402

تاریخ پروژه

83 مترمربع

مساحت پروژه

ساخت کمد در راهرو ورودی و اتاق ها

راهرو ورودی هر خانه بهترین فضا برای ساخت جاکفشی و کمد در خانه هست. درین پروژه با توجه به پلان خانه و نیاز کارفرما به فضای کمد بیشتر، به بهینه ترین و بیشترین مقدار ممکن کمد طراحی و اجرا کردیم و مدل کمدهارو متناسب با معماری خانه تنظیم کردیم تا خود این فضا یک المان جذاب در منزل به وجود بیاورد.

قبلبعد

کناف کاری سقف

با توجه به معماری مدرن خانه، در سقف و محیط هال و پذیرایی، و در اتاق ها در یک ضلع نورمخفی به همراه جاپرده ای طراحی و اجرا کردیم تا هارمونی سقف همخونی بسیار جذاب و خاصی با محیط داشته باشد. نورمخفی امروزه انتخاب اول خانه های مدرن هست.

لوله کشی مجدد کل واحد

با توجه به سن ساختمان (بالای 20 سال) و پوسیده بودن لوله های واحد، کلیه لوله کشی واحد شامل آشپزخانه، رادیاتورها و سرویس ها تعویض و مجدد با توجه به پلان معماری لوله کشی را انجام دادیم.

بازسازی خانه در قلهک یک بازسازی صفر تا صد محسوب میشود که تمامی تاسیسات مکانیکی واحد تعویض شدند. برای مشاهده یک بازسازی کامل دیگر در سعادت آباد تهران اینجا کلیک کنید.

لمینیت کف

درین پروژه کل کف خانه را شامل هال و پذیرایی و اتاق خواب ها، لمینیت کردیم و جلوه بسیار زیبایی را در مقایسه با حالت قبل (سرامیک قدیمی) به خانه آوردیم. هارمونی رنگ لمینیت با توجه به طرح کابینت ها و کمدها و سلیقه کارفرما تنظیم شده است تا کارفرما بهترین حس را هنگام زندگی در خانه تجربه کنند. برای مشاهده مراحل کار پروژه به اینستای ما سر بزنید.

قبلبعد

تعویض پنجره ها به یو پی وی دوجداره

تمامی پنجره های این پروژه به دوجداره یوپی وی سی تغییر داده شد. همچنین درب تراس رو هم کمی جابجا و کوچک کردیم تا فضای کابینت ها و کمد تی بار تامین شده و جلوه بسیار یکدست و زیبایی به خانه آورده باشیم. از آنجایی که این خانه در کنار یک مدرسه واقع شده بود، پنجره دوجداره کمک بسیار شایانی در کاهش صدا و آوردن آرامش به منزل ایفا میکند و جزو الزامات بازسازی بود.

قبلبعد