پروژه اداری بیان

معماری و تغییر پلان

در این پروژه اداری، طراحی معماری داخلی در کل فضاها توسط تیم معماری نوآسا انجام شد. با توجه به کاربرد فضاهای مختلف در شرکت و نیاز شرکت، کل پلان واحد متناسب با معماری جدید تغییر پیدا کرد و فضاها بارتعریف شدند. همچنین کلیه قسمت های شرکت نظیر کف واحد، سیستم سرمایش و گرمایش، سرویس و آشپزخانه مجدد طراحی شد.

نورپردازی سقف و نقاشی

در پروژه بیان، با معماری رنگ ها، فضای دیوارها رو تفکیک کردیم و رنگ پنجره ها رو نیز با نقاشی داخلی تنظیم کرده و به فضای کلی روح دوباره دادیم. با چراغ های آویز خطی هم فضای کل شرکت رو به زیبایی و نور فراوان مجهز کردیم.

BeforeAfter

بازسازی سرویس های بهداشتی

این واحد اداری دو سرویس داشت که یک سرویس رو به طور صفرتا صد بازسازی کردیم و لوله کشی، عایق بندی، سرامیک کاری به صورت کامل توسط تیم نوآسا انجام شد. تمامی شیرآلات، کابین روشویی و توالت ها نیز تغییر پیدا کرد و در نهایت ظاهر سرویس بسیار شیک و درخور واحد جدید شد.

قبلبعد
1 ماه کاری

مدت پروژه

تابستان 1402

تاریخ پروژه

200 مترمربع

مساحت پروژه

لمینیت کف

کف واحد رو متناسب با طراحی معماری جدید واحد لمینیت کردیم تا با ترکیب در کنار رنگ دیوار ها جلوه بسیار قشنگی برای دفتر ایجاد کند.

قبلبعد

کارگذاری اسپلیت

در این پروژه با توجه به کاربرد جداگانه فضاها تصمیم گرفتیم که سیستم کولر رو به سستم اسپلیت تغییر بدیم. با توجه به متراژ و استفاده فضاها در معماری،در هرفضا اسپلیت هایی با ظرفیت محاسبه شده قرار داده و راه اندازی کردیم.

بازسازی کامل آشپزخانه

آشپزخانه شرکت رو هم به طور کامل بازسازی کردیم. آشپزخانه در ابتدا در محل دیگری از شرکت بود که با دیوار چینی یک فضای مجزا برای آشپزخانه تعریف کردیم و فضای مانده رو به فضای داخلی شرکت اضافه کردیم. کابینت ها کامل تعویض شد و در واقع یک فضای آبدارخانه برای شرکت تعبیه دیدیم.

گالری تصاویر پروژه بیان

جهت مشاهده بزرگ شده تصاویر روی دکمه پایین عکس ها ضربه بزنید