طراحی داخلی و اجرای پروژه شهرک غرب

طراحی دکوراسیون داخلی

در این پروژه طراحی دکوراسیون داخلی قبل از شروع اجرایی پروژه توسط تیم معماری نوآسا انجام و با تایید مشتری عزیز به مرحله اجرا رساندیم. در هر پروژه با توجه به سلیقه و خواسته مشتری طراحی مناسب را انجام و متناسب با آن هزینه و زمان لازم برای اجرای پروژه رو به مشتری اعلام میکنیم و بعد از نهایی کردن قرارداد کار اجرا شروع میشود.

تیم اجرایی فنی، مجرب و قابل اطمینان

در تمامی بخش های پروژه از شروع پروژه و معماری تا تحویل کامل پروژه، شامل کابینت، کف، درب و پنجره، بنایی، قیرگونی، کاشی کاری، گچکاری، نقاشی، تاسیسات و برقکاری، متخصصین گروه فنی مهندسی نوآسا با بهترین و بهینه ترین شکل از نظر زمان و هزینه نقش خود را ایفا و پروژه رو با بالاترین کیفیت به مشتری تحوبل دادیم.

دو ماه و نیم کاری

مدت زمان اجرا

بهار 1400

زمان ساخت

107 مترمربع

مساحت واحد

نهایت دقت و کیفیت

در این پروژه نهایت دقت رو در همه بخش های پروژه به کار بردیم، بعضی فضاها دقت مخصوص قسمت بیرونی و وجهه کار است اما ما در تمامی قسمت های درونی کار نیز همواره بالاترین دقت رو در هنگام طراحی داخلی و اجرا رعایت میکنیم تا تجربه یک زندگی با کیفیت در این خانه برای مشتری فراهم باشد. چرا که اعتبار کسب شده نزد مشتری همیشه بزرگترین سرمایه ارزشمند ماست.

خرید متریال با هماهنگی مشتری

اکثر خریدها را در این پروژه تیم مهندسی ما با هماهنگی مشتری انجام و در نهایت یک واحد مدرن و شیک تحویل مشتری دادیم. تجربه و حضور مداوم ما در بازارهای مختلف متریال و همچنین آشنایی با معماری روز دنیا و کشور باعث اطمینان از سرعت و کیفیت خرید توسط ما می شود. برای مشاهده پروژه های بیشتر ما اینجا کلیک کنید.