پروژه مسکونی بهار

بازسازی منزل و سقف

بازسازی منزل مسکونی بهار شامل اصلاح کانال کشی کولر در سقف بود تا سقف فرم بهتری بگیرد و از حالت انحناء به حالت زاوبه دار تبدیل شود. همچنین کل سقف گچکاری مجدد کردیم تا ایرادات سقف برطرف شود و سقف کاذب رو به نور مخفی دور تا دور سالن تغییر دادیم. با ورود به این خونه گرما و حس مدرن بسیار خوبی به آدم دست میده و این موضوع به دلیل سیستم یکپارچه سقف، لمینیت طرح چوب کف و همچنین شومینه بسیار جذاب این پروژه هست.

بازسازی سرویس های بهداشتی

در این پروژه تمامی سرویس های بهداشتی به صورت صفر تا صد بازسازی و تمامی شیرآلات، کابین روشویی و توالت های فرنگی رو تعویض کردیم. انتخاب تمامی این موارد با مشورت تیم مهندسی نوآسا و مشتری صورت گرفته است. سرامیک های سرویس ها هم با انتخاب خود مشتری خریداری و توسط تیم اجرای ما به صورت کامل نصب شد.

2 ماه کاری

مدت پروژه

شهریور 1400

تاریخ پروژه

150 مترمربع

مساحت پروژه

بازسازی کف منزل و اجرای لمینیت کف

کف واحد قبل از بازسازی سرامیک بود و با توجه به سلیقه و خواسته مشتری تصمیم گرفتیم که در کف لمینیت به طرح چوب در کف اجرا کنیم تا حس گرما و تازگی به خونه ببخشیم. لمینیت در کل خانه و همچنین کف آشپزخانه نیز اجرا کردیم تا حس یکپارچگی خوبی در خانه پخش شود. برای مشاهده لمینیت با رنگ طوسی میتونید پروژه گلبرگ مارو مشاهده کنید.

بازسازی شومینه با نمای اسلب

یک شومینه در خانه موجود بود که در ابتدا مشتری تصمیم به حذف آن داشت اما با مشورت تیم معماری نوآسا تصمیم براین گرفتیم که یک شومینه جذاب در مرکز خانه درست کنیم تا به مدرن بودن خانه کمک فراوانی کند. در ساخت شومینه یک سازه مجزا تعبیه و از سرامیک اسلب بزرگ برای نمای آن استفاده کردیم و نتیجه آن عکسی هست که مشاهده میکنین. مراحل کامل ساخت این شومینه جذاب رو میتونین اینجا مشاهده کنین.