پروژه اداری منظرنژاد شریعتی

معماری و تغییر پلان

در این پروژه اداری، طراحی معماری داخلی در کل فضاها توسط تیم معماری نوآسا انجام شد. با توجه به کاربرد فضاهای مختلف در شرکت و نیاز شرکت، کل پلان واحد متناسب با معماری جدید تغییر پیدا کرد و فضاها بارتعریف شدند. همچنین کلیه قسمت های شرکت نظیر کف واحد، سقف، سیستم سرمایش و گرمایش، کانال سازی ها، سرویس و آشپزخانه مجدد طراحی شد و مشتری قبل از اجرا، طرح سه بعدی از نهایت کار مشاهده و تایید کردند.

راه اندازی سیستم شبکه

در پروژه اداری منظرنژاد، با توجه به پلان معماری و جانمایی تمامی میزها و تجهیزات، کابل کشی برای اجرای سیستم شبکه و تعبیه پریزها و خروجی کابل های شبکه و تلفن در کنار هر میز در شرکت رو انجام دادیم و با تعبیه محلی برای اتاق سرور UPS در شرکت درنهایت سیستم شبکه را راه اندازی و به مشتری تحویل دادیم.

بازسازی سرویس های بهداشتی

در این بازسازی، دیوار سرویس بهداشتی رو جابجا و به مساحت داخلی شرکت اضافه کردیم. داخل سرویس رو به طور کامل بازسازی کردیم و لوله کشی، عایق بندی، سرامیک کاری به صورت صفرتاصد توسط تیم نوآسا انجام شد. تمامی شیرآلات، کابین روشویی و توالت ها نیز تغییر پیدا کرد و در نهای ظاهر سرویس بسیار شیک و درخور شرکت جدید شد.

قبلبعد
2 ماه کاری

مدت پروژه

تابستان 1402

تاریخ پروژه

113 مترمربع

مساحت پروژه

سرامیک کف واحد

با توجه به اینکه کف واحد قبلا لمینیت بود و این واحد هم کاربری اداری داشت، تصمیم گرفتیم کف واحد رو سرامیک کنیم و به شرکت جلوه ویژه ای بدیم. کلا تم طوسی و مشکی سلیقه معماری و مشتری بود و سرامیک ها متناسب با اون انتخاب شده است.

قبلبعد

استفاده از سیستم داکت اسپلیت و کانال کشی مجدد

در این پروژه تصمیم گرفتیم که سیستم گرمایشی (شوفاژ) و سیستم سرمایشی (کولر) رو به سیستم داکت اسپلیت تبدیل کنیم. با توجه به متراژ و استفاده فضاها در معماری، دو عدد داکت اسپلیت در قسمت های مختلف سقف جاگذاری و راه اندازی کردیم. متناسب با پلان جدید کانال کشی و در نهایت روی آن کنافکاری انجام و سیستم سقف رو به صورت یکپارچه درآوردیم.

پارتیشن بندی شرکت

با توجه به تعریف مجدد فضاها و سلیقه کارفرما، با استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم لس دوجداره، کل فضاها از هم تفکیک و جلوه بسیار خاصی به شرکت داده شد. داخل شیشه های دوجداره هم پرده های بازشو کارگذاشته شده است تا متناسب با جلسات کاری شرکت به موقع از این پرده ها استفاده شود.

قبلبعد

طراحی و تهیه مبلمان اداری

با توجه به معماری و طراحی انجام شده در شرکت، با بررسی فضاها و تعداد میزها و نیاز کارفرما، میزهایی جدید را طراحی و ساخته و اجرا کردیم تا در نهایت شرکت آماده برای تحویل و استفاده  مشتری باشد.

بازسازی کامل آشپزخانه

آشپزخانه شرکت رو هم به طور کامل بازسازی کردیم. در این آشپزخانه از کابینت هایگلاس و طرح طوسی سفید استفاده کردیم. همچنین فضایی جهت نهار خوردن کارمندان در آشپزخانه تعبیه کردیم و طرحی رو به عنوان میز در دوضلع آشپزخانه اجرا و پیاده کردیم.

گالری تصاویر پروژه منظرنژاد

جهت مشاهده بزرگ شده تصاویر روی دکمه پایین عکس ها ضربه بزنید