پروژه مسکونی کرج

طراحی و دکوراسیون داخلی

در این پروژه طراحی معماری داخلی را قبل از شروع اجرایی پروژه به تایید و تصویب مشتری عزیز رساندیم و طرح مورد نظر مشتری را اجرا کردیم. از ابتدای هر پروژه برنامه زمانی و هزینه ای پروژه رو به مشتری اعلام و مانند یک نقشه راه مطابق با آن پیش میرویم. در نهایت طرح مورد نظر را در زمان مقرر تحویل میدهیم. برای مشاهده عکس های بیشتر پروژه میتونید به پیج اینستای نوآسا مراجعه کنید.

اجرای صفر تا صد پروژه

در این پروژه ما تمامی مراحل از قبیل معماری داخلی، خرید متریال و مصالح و اجرای همه بخش ها را انجام داده ایم. در هر مرحله از پروژه مطابق با سلیقه و خواسته های مشتری پروژه را هماهنگ و اجرا میکنیم. برای مشاهده پروژه های بیشتر ما اینجا کلیک کنید.

بازسازی کامل آشپزخانه

در پروژه مسکونی کرج، متناسب با فضای موجود یک آشپزخانه زیبای مدرن با کابینت ام دی اف با تم طوسی درست کردیم. در این آشپزخانه شیرآلات، لوازم آشپزخانه، صفحه روی کابینت و سرامیک بین کابینتی را با توجه به سلیقه مشتری خریداری و در پروژه نصب و اجرا کردیم. برای مشاهده کابینت هایگلاس با سبک مدرن میتوانید پروژه گلبرگ مارو مشاهده کنید.

بازسازی داخلی

در این خانه، کف پروژه را لمینیت طوسی رنگ اجرا کردیم. در قسمت هال قفسه بندی روی دیوار برای قرارگیری کتاب ساختیم و پنجره های تمامی قدی پیاده کردیم تا نور فوق العاده خوبی در خانه داشته باشیم. همچنین درب ورودی خانه را نیز به خواسته مشتری ضد سرقت کار کردیم و طراحی آن را متناسب با تم رنگی خانه انتخاب کردیم.