خدمات مشاوره

گروه فنی مهندسی نوآسا در تمام زمینه های ساختمانی توانایی مشاوره به شما را دارد. این مشاوره شامل بازسازی منازل، معماری و دکوراسیون داخلی، صفر تا صد مراحل اجرای پروژه ساختمانی می شود.

اگر میخواهید منزل خود را بازسازی کنید ولی نمیدانید از کجا باید شروع کنید ویا هزینه و زمان پروژه شما چقدر می شود، کافی است با ما تماس بگیرید. این کار تخصص ماست.

خدمات مشاوره

این تیم با در دست داشتن به روزترین قیمت ها و سابقه اجرایی بالا، دقیق ترین مشاوره و برآورد هزینه و زمان معماری، بازسازی و اجرای پروژه را در مورد پروژه شما می دهد.

هرگونه سوال و پرسش در ذهن شما را پاسخ می دهیم. برای مشاهده جزییات پروژه ها و جواب سوال های پرتکرار میتونید به اینستای نوآسا سر بزنید.

صرفه جویی در زمان

به جای تحقیق فراوان از افراد نامرتبط با زمینه ساختمانی در مورد اجرا و دکوراسیون داخلی، از همان ابتدا با افراد متخصص مشورت کنید. این کار سبب صرفه جویی در زمانتان و نتیجه گیری در اسرع وقت میشود. ضمن اینکه از صحت و سلامت اطلاعات میتوانید اطمینان کامل داشته باشید. مشاوره بازسازی این روزها یکی از پرکاربردترین خدمات ماست.

همین حالا اقدام کنید!

با توجه به شرایط اقتصادی کشور، اگر در اجرا یا شروع پروژه خود در زمینه اجرا، دکوراسیون داخلی و بازسازی شک و تردید دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. این امر علاوه بر روشن کردن ذهن شما باعث می شود که سریع تر تصمیم گیری کرده و با هزینه امروز پروژه خود را تمام کنید.