پروژه مسکونی شمس آباد

معماری و تغییر پلان

در پروژه شمس آباد، تیم معماری نوآسا با در نظر گرفتن نیاز پروژه و سلیقه کارفرما، محل آشپزخانه و اتاق رو با هم تعویض و سالن هال و پذیرایی به صورت طولی در امتداد آشپزخانه طراحی کرد. به این صورت نورگیری آشپزخانه از تراس و نور کل خانه بسیار بیشتر و ظاهر خانه بسیار جذاب تر شده است. قبل از شروع اجرا طرح معماری به مشتری نشان داده میشود تا مشتری دید کامل و جامعی از انتهای کار اجرا داشته باشد.

بازسازی سرویس های بهداشتی

تمامی سرویس های بهداشتی در این پروژه به صورت صفر تا صد بازسازی و تمامی شیرآلات، کابین روشویی و توالت های فرنگی تعویض شد. تمامی سرامیک های سرویس ها با طراحی معماری و سلیقه کارفرما توسط تیم اجرای ما به صورت کامل نصب شد.

قبلبعد
2 ماه

مدت پروژه

زمستان 1401

تاریخ پروژه

75 مترمربع

مساحت پروژه

کانال سازی مجدد کولر و بالا بردن ارتفاع سقف

با توجه به کانالکشی قدیمی واحد که ارتفاع سقف را در زیر کانال کولر بسیار کم کرده بود و همچنین تغییر پلان واحد نیاز به کانال کشی مجدد کانال کولر در واحد وجود داشت و با توجه به طراحی معماری کانال کشی مجدد کولر را انجام دادیم و با توجه به ارتفاع بیشتر سقف، واحد ظاهر بسیار مطلوبی پیدا کرد.

قبلبعد

کناف کاری سقف

سقف واحد به دلیل عبور تیر بتنی از وسط هال و پذیرایی ظاهر زیبایی نداشت. تیم معماری نوآسا با راهکارهای عالی خود از این مسئله سقف به عنوان جداکننده فضا استفاده کرده و ما با استفاده از کناف فضاسازی بسیار عالی را در خانه انجام داردیم.

قبلبعد

ساخت و اجرای کابینت

با توجه به فضای جدید برای آشپزخانه، کابینت جدید هایگلاس برای آشپزخانه طراحی، ساخته و اجرا شد. ما از ستون بین پذیرایی و آشپزخانه به عنوان جدا کننده فضای این دو محیط استفاده کردیم تا آشپزخانه به صورت کامل از داخل هال و پذیرایی دید نداشته باشد.

لوله کشی مجدد آشپزخانه و سرویس ها و جابجایی محل رادیاتورها

با توجه به سن ساختمان (بالای 20 سال) و همچنین جابجایی محل آشپزخانه و تمامی رادیاتورها، کلیه لوله کشی واحد شامل آشپزخانه، رادیاتورها و سرویس ها تعویض و مجدد با توجه به پلان معماری لوله کشی را انجام دادیم.

سرامیک و لمینیت کف و ساخت کمد کمجا در اتاق

در این پروژه کف هال و پذیرایی و آشپزخانه را سرامیک و کف اتاق اتاق خواب ها را لیمینت کار کردیم. با توجه به مستطیل بودن هال و پذیرایی و آشپزخانه از سرامیک مستطیلی در جهت طول خانه استفاده کردیم تا خانه فضای یکپارچه و زیبایی را به خود بگیرد. همچنین با توجه به نیاز کارفرما در اتاق خواب مستر کمد و تخت سرتاسری کمجا تعبیه کردیم.

قبلبعد

تعویض پنجره ها به یو پی وی دوجداره

تمامی پنجره های این خانه به پنجره دوجداره یوپی وی سی تعویض شد و همچنین در دیوار بالکن هم پنجره دوجداره قرار دادیم تا از محیط بالکن استفاده کاربردی و بهینه تری بشود.

قبلبعد